Neler Yeni

Minecraft Sunucunuz için İşinize Yarayacak Eklentiler

Konu Yazar
Haz
113
1

AnimatedFrames Minecraft 1.8 ve üstü sunucularda sunucunuzda hareketli yada hareketsiz fotoğrafları harita içerisine koymanızı sağlar.BentoBox Minecraft 1.15 ve üstü sunucular için bir çekirdek eklentisi olup modüller içerisinde BSkyblock, AcidIsland, SkyGrid, CaveBlock, AOneBlock gibi oyun modlarını içinde bulundurur.


Citizens Minecraft 1.8 ve üstü sunucularda NPC oluşturup o NPC'ye komutlar haraketler itemler verebilmenizi sağlar.

ChestShort Minecraft 1.8 ve üstü sunucularda tıpkı Minecraft Forge modunda olduğu gibi mouse3 tuşuna tıklayarak itemleri sırasıyla dizer. Belirli gruplara bu izni elle verebilirsiniz.

KLhwH52.gif


CustomCobbleGen Minecraft 1.8 ve üstü sunucularda SkyBlock gibi oyun modlarında kırıktaş jeneratöründe rastgele item çıkartma olanağı sağlar.

p8v23dZ.gif


Drop2Inventory Minecraft 1.8 ve üstü sunucularda her hangi bir itemi kırdıktan sonra yere düşmeden envantere gelmesini sağlar. Belirli gruplara bu izni elle verebilirsiniz.

ExploitFixer Minecraft 1.8 ve üstü sunucularda çoğu client bazlı saldırıları ve OutOfBounds, DecoderException, HTTP packets vb. gibi saldırıları engeller.FastAsyncWorldEdit bildiğimiz WorldEdit eklentisiyle aynı olup daha performanslıdır ve ekstra özellikleri vardır. Normal WorldEdit eklentisinin yerine kullanılması önerilir.


Geyser-Spigot Minecraft 1.16 ve üstü sunucularda Minecraft Bedrock Edition sürümlerinin girebilmesini sağlar. Detaylı bilgi için Geyser - Minecraft Bedrock Sürümü ile Java Versiyonunu Birleştiren Eklenti! konuma bakabilirsiniz.

fg40q01.pngHolographicDisplays Minecraft 1.8 ve üstü sunucularda Hologram şeklinde yazılar yazabilmenize olanak sağlar.


LuckyPerms Minecraft 1.7 ve üstü sunucularda gelişmiş yetki sistemi oluşturmanızı sağlar. GroupManager ve Permission EX eklentilerinden daha iyi olmakla beraber kullanımı kolay ve Web üzerinden istediğiniz şekilde izinleri yönetmenizi sağlar.


SecuredNetwork Minecraft 1.7 ve üstü sunucularda IPWhiteList saldırısını ve proxy saldırısını koruyan eklentidir.


Spartan Minecraft 1.7 ve üstü sunucularda gelişmiş anti hile eklentisidir. Günümüzdeki çoğu hileyi başarıyla engellemektedir. Ücretli bir eklentidir. Nulled halini internette arayıp bulabilirsiniz.

SkinsRestorer


SkinsRestorer Minecraft 1.8
ve üstü premiumsuz sunucularda dış görünümlerini aktifleştirmenizi ve değiştirmenizi sağlar.


ViaVersion


ViaVersion Minecraft 1.8
ve üstü sunucularda son sürüme kadar girişleri açan eklentidir. Kısacası 1.8 - 1.16 arasındaki tüm istemcilerle bağlantı sağlanabilir.


WorldEditSUI


WorldEditSUI Minecraft 1.9 ve üstü sunucularda WorldEdit baltası ile seçtiğiniz alanı görmenizi sağlayan eklentidir.

7nSSqwz.jpg


WorldGuard Minecraft 1.0
ve üstü sunucularda haritanızda belirli alanları koruyup belirli alanlarda belli özellikleri açıp kapatmanızı sağlayan eklentidir. Seçtiğiniz harita yada alanda isterseniz mobların spawnını isterseneiz pvp gibi özellikleri kapatabilirsiniz.


WarpSystem


WarpSystem Minecraft 1.8
ve üstü sunucularda warp yaratmanıza ışınlanma noktaları yaratmanıza olanak sağlar.

FE7n8qI.gif
 
Son düzenleme:
Üst